Hdg Knob And Bezel Asm
*Don’t see what your looking for? We can help source almost any equipment. Contact us to learn more.
Hdg Knob And Bezel Asm, Replaces parts for: Southbend, for models: SOU1192521; 1192521
| Fits Brand | Southbend |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Product Type | Equipment Hardware |
| Replaces Parts | Southbend SOU1192521; 1192521 |
| Replaces Parts Brand | Southbend |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 6 |
| Item Weight | 0.7 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Equipment Hardware, Knobs and Dials |
Ready to apply? Submit an application below or visit the Navitas website to learn more.
Reviews
There are no reviews yet.