Knob - Thermostat, 1/4" D-Stem Flat Right
*Don’t see what your looking for? We can help source almost any equipment. Contact us to learn more.
Knob – Thermostat, 1/4″ D-Stem Flat Right, Replaces parts for: Wells, for models: 2R-Z13015; Star Mfg, for models: 2R-Z13015; Toastmaster, for models: See Middleby Marshall – 2R-Z13015
| Fits Brand | Star Mfg |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Product Type | Equipment Hardware |
| Replaces Parts | Wells 2R-Z13015; Star Mfg 2R-Z13015; Toastmaster See Middleby Marshall - 2R-Z13015 |
| Replaces Parts Brand | Wells, Star Mfg, Toastmaster |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 3 |
| Item Weight | 0.07 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Equipment Hardware, Knobs and Dials |
Ready to apply? Submit an application below or visit the Navitas website to learn more.
Reviews
There are no reviews yet.