Handle, Tray Handle For Countertop Units5-1/2" Long Black Plastic, 1/4-20 X 1" Screw, Nut & Lock WasherBakers Pride
*Don’t see what your looking for? We can help source almost any equipment. Contact us to learn more.
Handle, Tray Handle For Countertop Units5-1/2″ Long Black Plastic, 1/4-20 X 1″ Screw, Nut & Lock WasherBakers Pride, Replaces parts for: Bakers Pride, for models: 0S1031X; AS-S1031X; S1031X
| Fits Brand | Bakers Pride |
|---|---|
| Fits Model | PX-14, PX-16 |
| Material | plastic |
| Product Type | Equipment Hardware |
| Replaces Parts | Bakers Pride 0S1031X; AS-S1031X; S1031X |
| Replaces Parts Brand | Bakers Pride |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 1 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 5.5 |
| Item Weight | 0.2 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Equipment Hardware, Handles |
Ready to apply? Submit an application below or visit the Navitas website to learn more.
Reviews
There are no reviews yet.