Filter Pack
*Don’t see what your looking for? We can help source almost any equipment. Contact us to learn more.
Filter Pack, Replaces parts for: Star Mfg, for models: M3-302775; SM3-302775; 22619; 5N22619; 5N-22619; Wells, for models: M3-302775; 22619; Bloomfield, for models: M3-302775
| Product Type | Air Filters, Regulators & Lubricators |
|---|---|
| Replaces Parts | Star Mfg M3-302775; SM3-302775; 22619; 5N22619; 5N-22619; Wells M3-302775; 22619; Bloomfield M3-302775 |
| Replaces Parts Brand | Star Mfg, Wells, Bloomfield |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12 cm |
| Item Height | 24 cm |
| Item Length | 17.5 |
| Item Weight | 9 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Filtration Components, Air Filters, Regulators, and Lubricators |
Ready to apply? Submit an application below or visit the Navitas website to learn more.
Reviews
There are no reviews yet.