Door Handle, Ss Door Handle, 12 3/4" CtrsBlodgett Bcg, Ctb After 9/86
*Don’t see what your looking for? We can help source almost any equipment. Contact us to learn more.
Door Handle, Ss Door Handle, 12 3/4″ CtrsBlodgett Bcg, Ctb After 9/86, Replaces parts for: Blodgett, for models: -8589; 08589; 8589; BL8589
| Fits Brand | Blodgett |
|---|---|
| Fits Model | 1048, 1060, 901, 911, 911P, 916, 931, 951, 951/966, 961, 961/951, 961/961/951, 961/966, 961P, 966, 981, 981/951, 981/961, 981/966, CTB, CTB POPEYES, CTB WENDYS, CTB-1, CTB-AP, CTBR, CTBR POPEYES, CTBR WENDYS, CTBR-AP, DFG-50, DFG-50 POPEYES, ZEPHAIRE 50E |
| Product Type | Equipment Hardware |
| Replaces Parts | Blodgett -8589; 08589; 8589; BL8589 |
| Replaces Parts Brand | Blodgett |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 4 cm |
| Item Height | 12 cm |
| Item Length | 12 |
| Item Weight | 0.4 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Replacement Parts, Equipment Hardware, Handles |
Ready to apply? Submit an application below or visit the Navitas website to learn more.
Reviews
There are no reviews yet.